Nacházíte se zde: Úvod / PLENÁRNÍ ŘEČNÍCI & VĚDECKÝ VÝBOR KONFERENCE

PLENÁRNÍ ŘEČNÍCI & VĚDECKÝ VÝBOR KONFERENCE

Vědecký výbor konference

• doc. Ing. Zdeněk Dytrt, CSc. (Univerzita Pardubice, Fakulta ekonomicko-správní)
  • doc. Ing. Darja Holátová, Ph. D. (Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Ekonomická fakulta)
  • Univ. Prof. Dr. Helmut Renöckl (Univerzita Johanna Keplera v Linci)
  • doc. MUDr. Jiří Šimek CSc. (Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Zdravotně sociální fakulta)
  • doc. Dr. Ing. Dagmar Škodová Parmová (Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Ekonomická fakulta)
  • doc. Jindřich Šrajer, Dr. theol. (Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Teologická fakulta)

Plenární řečníci

MUDr. Tomáš Fiala, MBA - "Etika ve zdravotnictví" (senátor Parlamentu ČR, ředitel Nemocnice Strakonice, a.s.), abstrakt

doc. MUDr. Jiří Šimek, CSc. - "Etika v 21. století" (docent na Katedře filozofie a etiky v pomáhajících profesích, Zdravotně sociální fakulta, JU), abstrakt

prof. Karl Bruckmeier - "Výzvy etiky v diskurzu udržitelnosti a v sociálně-ekologické transformaci společnosti v průběhu 21. století" (University of Lisbon, Free University of Berlin, Stockholm University), abstrakt

doc. Jindřich Šrajer, Dr. theol. - "Etika ve vzdělávání" (docent na Katedře sociální a charitativní práce, Teologická fakulta, JU)

Důležitá data

Deadline registrace včetně zaslání abstraktu

Nahrání příspěvku

Deadline platby konferenčního poplatku